Poprzednia wersja strony Plock.eu

Płock za pół ceny

W najbliższy weekend 25-27 września br. odbędzie się piąta edycja akcji Płock za pół ceny. Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku akcja zaplanowana została na ostatni weekend września. Impreza ma na celu promocję miasta, a zarazem aktywizację społeczności lokalnej i zwiększenie ruchu turystycznego już po sezonie turystycznym.

W tym roku do akcji zgłosiło się 95 punktów oferujących zniżki – szczegółowa oferta www.plockzapolceny.pl

Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określają które produkty, usługi czy pozycje z oferty/menu będą objęte promocją i są one wyszczególnione na stronie akcji oraz w lokalu.

Przebieg akcji od piątku do niedzieli relacjonować będziemy na Facebooku, gdzie zapraszać będziemy do skorzystania z promocji i odwiedzenia naszego punktu informacyjnego zlokalizowanego na Starym Rynku u wylotu ulicy Grodzkiej.

Z okazji piątej edycji w tym roku w ramach akcji ogłoszony zostanie konkurs pn. „Płock za pół ceny 2020, w którym przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody i wyróżnienia – między innymi rower i tablet. Konkurs będzie trwał od 25-27 września br. – szczegóły wkrótce na stronie www.plockzapolceny.pl i Faceboooku akcji.

Zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu i odwiedzenia stoiska promocyjnego miasta na Starym Rynku u zbiegu ulicy Grodzkiej, gdzie będzie można otrzymać voucher na bezplatny przejazd płocką komunikacją miejską oraz uzyskać informacje i materiały dotyczące akcji.

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»