Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Zgłoś się do „Płocka za pół ceny”. Masz czas do 3 września

Prowadzisz restaurację, kawiarnię, hotel lub hostel, reprezentujesz instytucję kultury, branżę sportową albo rozrywkową? Weź udział w akcji „Płock za pół ceny”, która promuje miasto, jego atrakcje i turystykę także poza sezonem. Zaproś do siebie gości w ostatni weekend września.

Punkty, które chcą wziąć udział w akcji muszą zdecydować się na obniżenie ceny wybranych produktów i usług o 50% na czas promocyjnego weekendu w godzinach swojego otwarcia.

Korzyści dla przedsiębiorców z udziału w akcji to przede wszystkim całkowicie darmowy udział w atrakcyjnej formie promocji, indywidualny wpis dotyczący oferty firmy/instytucji na oficjalnej stronie akcji www.plockzapolceny.pl – łatwy do znalezienia przed akcją i w czasie jej trwania. Im więcej partnerów zgłasza się do akcji, tym ruch turystyczny może się bardziej rozłożyć, a każdy z punktów spokojnie obsłużyć gości.

Akcja promowana będzie w całej Polsce za pośrednictwem stacji radiowych sieci EUROZET, a także w Internecie i social mediach. Ulotki promujące akcję będą insertem do weekendowej Gazety Wyborczej, będą również kolportowane na ulicach Płocka przez hostessy, na słupach ogłoszeniowych i witrynach punktów uczestniczących w akcji znajdą się charakterystyczne plakaty promujące akcję.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 3 września 2021 r. Wydrukowany i podpisany regulamin akcji oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać wraz z logotypem, zdjęciem i krótkim opisem prowadzonej działalności na adres e-mail: plockzapolceny@eurozet.pl.

Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określają wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty/menu będą objęte promocją. Rabat 50% nie musi obejmować całego asortymentu – tylko wyraźnie wybrane propozycje wyszczególnione na stronie akcji. Warunkiem udziału w akcji jest obniżenie cen na wybrany asortyment o 50%. Oferty po akceptacji przez organizatorów są umieszczane na oficjalnej stronie akcji (szczegółowa i pełna lista dostępna będzie na około miesiąc przed startem akcji na www.plockzapolceny.pl).

Relacja z przebiegu akcji, od piątku do niedzieli, ukaże się na fanpagu akcji oraz na dedykowanym jej wydarzeniu na Facebooku, który śledzi ponad 55oo osób. Na bieżąco będą publikowane posty zapraszające do skorzystania z promocji i odwiedzenia punktu informacyjnego zlokalizowanego na Starym Rynku u wylotu ulicy Grodzkiej.

Wszelkich informacji o „Płocku za pół ceny” udzielają organizatorzy akcji:

Karolina Różalska
kontakt, zgłoszenia
+48 783 023 969
plockzapolceny@eurozet.pl

Katarzyna Malinowska
Koordynator projektu
+ 48 504 182 414

oraz

Urząd Miasta Płocka
Wydział Promocji i Sportu
pl. Stary Rynek 1, 09-400 Płock
tel.: 24 367 17 39

mk