Info SMS

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich najważniejszych wydarzeniach czy zagrożeniach w Płocku wyślij SMS* na numer 661 003 228 o treści wp.plock i otrzymuj ważne informacje z życia miasta na swój telefon.  Zgoda może zostać w każdym momencie odwołana**.

Aby zapisać się tylko do jednej z grup tematycznych należy wysłać SMS o wybranej treści, np.:

1) żeby otrzymywać wiadomości z grupy WYDARZENIA I KULTURA, należy w treści sms-a wpisać wik.plock

2) żeby otrzymywać wiadomości z grupy ZDROWIE, należy w treści sms-a wpisać zdr.plock

3) żeby otrzymywać wiadomości z grupy SPORT I TURYSTYKA, należy w treści sms-a wpisać sit.plock

4) żeby otrzymywać wiadomości z grupy WAŻNE KOMUNIKATY (z zakresu zarządzania kryzysowego), należy w treści sms-a wpisać wk.plock

5) żeby otrzymywać wiadomości z grupy EDUKACJA, należy w treści sms-a wpisać edu.plock

Użytkownik, przesyłając SMS i zapisując się do jednej z grup tematycznych wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swojego numeru telefonu w celu dostarczania mu wybranych treści. Zgoda może zostać w każdym momencie odwołana.


**Aby wypisać się
z jednej z grup tematycznych należy wysłać SMS o wybranej treści, dodając po kropce „kasuj”, np. żeby wypisać się z grupy WIADOMOŚCI PŁOCK, należy w treści sms-a wpisać wp.plock.kasuj i wysłać na numer telefonu: 661 003 228.

Analogicznie należy wysłać SMS-y o treści:

wik.plock.kasuj

zdr.plock.kasuj

sit.plock.kasuj

wk.plock.kasuj

edu.plock.kasuj

 

System MZD INFO-SMS służy do powiadamiania mieszkańców aktualnych awariach i utrudnieniach oraz pracach prowadzonych na płockich drogach. Aby zapisać się do grupy MZD wystarczy wysłać SMS o treści mzd na numer 661 003 228. Po zapisaniu otrzymają Państwo potwierdzenie przystąpienia do grupy MZD. Aby wypisać się do grupy MZD wystarczy wysłać SMS o treści mzd.kasuj na numer 661 003 228.
* koszt SMS-a wg cennika poszczególnego operatora komórkowego ponoszony jest tylko w trakcie zapisywania i wypisywania się z danej grupy.