Radni Miasta Płocka

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA W VIII KADENCJI SAMORZĄDU 2018-2023

  • Andrzej Aleksandrowicz

andrzej.aleksandrowicz@radni.plock.eu

  • Edward Bogdan

edward.bogdan@radni.plock.eu

  • Leszek Brzeski

leszek.brzeski@radni.plock.eu

  • Łukasz Mariusz Chrobot

lukasz.chrobot@radni.plock.eu

  • Anna Derlukiewicz

anna.derlukiewicz@radni.plock.eu

  • Daria Magdalena Domosławska

daria.domoslawska@radni.plock.eu

  • Artur Robert Jaroszewski – przewodniczący Rady Miasta Płocka

artur.jaroszewski@radni.plock.eu

  • Jacek Jasion

jacek.jasion@radni.plock.eu

  • Teresa Kijek

teresa.kijek@radni.plock.eu

  • Tomasz Zdzisław Kolczyński

tomasz.kolczynski@radni.plock.eu

  • Tomasz Kominek

tomasz.kominek@radni.plock.eu

  • Tomasz Korga

tomasz.korga@radni.plock.eu

  • Iwona Krajewska

iwona.krajewska@radni.plock.eu

  • Marta Krasuska

marta.krasuska@radni.plock.eu

  • Marek Krysztofiak

marek.krysztofiak@radni.plock.eu

  • Piotr Kubera

piotr.kubera@radni.plockeu

  • Wioletta Maria Kulpa

wioletta.kulpa@radni.plock.eu

  • Lech Jan Latarski

lech.latarski@radni.plock.eu

  • Tomasz Maliszewski

tomasz.maliszewski@radni.plock.eu

 

  • Adam Paweł Modliborski

adam.modliborski@radni.plock.eu

 

  • Łukasz Maria Pietrzak

lukasz.pietrzak@radni.plock.eu

 

  • Mariusz Pogonowski

mariusz.pogonowski@radni.plock.eu

  • Jerzy Kazimierz Seweryniak

jerzy.seweryniak@radni.plock.eu

  • Małgorzata Maria Ogrodnik


malgorzata.ogrodnik@radni.plock.eu

  • Małgorzata Struzik

malgorzata.struzik@radni.plock.eu

 

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA VIII KADENCJI WEDŁUG OKRĘGÓW WYBORCZYCH

OKRĘG Nr 1
1. STRUZIK Małgorzata
2. JAROSZEWSKI Artur Robert
3. OLEJNIK Joanna Ewa
4. POGONOWSKI Mariusz
5. KRYSZTOFIAK Marek
6. KOLCZYŃSKI Tomasz Zdzisław
7. KUBERA Piotr

OKRĘG Nr 2
1. LATARSKI Lech Jan
2. KRASUSKA Marta
3. MALISZEWSKI Tomasz
4. CHROBOT Łukasz Mariusz
5. KULPA Wioletta Maria
6. BRZESKI Leszek
7. BOGDAN Edward

OKRĘG Nr 3
1. KOMINEK Tomasz
2. OGRODNIK Małgorzata Maria
3. KRAJEWSKA Iwona
4. ALEKSANDROWICZ Andrzej
5. KIJEK Teresa
6. SEWERYNIAK Jerzy Kazimierz

OKRĘG Nr 4
1. DERLUKIEWICZ Anna
2. DOMOSŁAWSKA Daria Magdalena
3. JASION Jacek
4. KORGA Tomasz
5. MODLIBORSKI Adam Paweł