Płocki Wolontariat

Płocki Wolontariat

Płocki Wolontariat to powstała w kwietniu 2011 roku w ramach Urzędu Miasta Płocka instytucja zajmująca się szeroko rozumianą działalnością pomocą. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów i akcji, które zdobyły uznanie wśród mieszkańców naszego miasta. Prowadzone przez nas akcje takie jak „Nakręć się” i „Recykling ubraniowy” na stałe wpisały się w pomocowy kalendarz Płock.

Przyłączenie się do nas to szansa nie tylko na niesienie pomocy innym, ale także możliwość samorealizacji, poznawania nowych ludzi oraz zdobywania doświadczeń, które mogą w przyszłości zaprocentować w dalszym życiu. Dla wolontariuszy mamy szeroką ofertę od opieki nad podopiecznymi indywidualnymi (dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i starszymi), przez udział w imprezach integracyjnych, kulturalnych i sportowych aż po znane formy działań charytatywnych takich jak zbiórki żywności i pieniędzy.

Jak do nas dołączyć:
  • pobierz i wypełnił krótki formularz;
  • przynieś go do siedziby Płockiego Wolontariatu przy ul. Misjonarska 22 (w Centrum Organizacji Pozarządowych) lub prześlij go na adres mailowy, pocztą lub na fb.
Czego oczekujemy od wolontariuszy?
  • chęci pomocy innym;
  • dobrej woli;
  • odpowiedzialności i obowiązkowości;
  • zaangażowania w pracę wolontarystyczną.
Dokumenty do pobrania:

Kontakt:

Płocki Wolontariat – Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Synagogalna 4

tel: 24 364 76 22
e-mail: plocki.wolontariat@plock.eu
Facebook: https://www.facebook.com/plockiwolontariat