Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

30 wydarzeń na 30. Finał WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 30 stycznia. Ale wiele licytacji już trwa. Wśród nich są m.in. kolacja z prezydentem Płocka, kawa w jego towarzystwie wypita na ratuszowej wieży, zestaw płockich kalendarzy i bilety na przyszłoroczne mistrzostwa świata w piłce ręcznej.

30. Finał  WOŚP będzie w Płocku szczególny, jak na jubileusz przystało. Organizatorzy zaplanowali aż 30 wydarzeń odbywających się w różnych częściach miasta i w różne dni. Na występy i animacje zapraszają płockie galerie handlowe (Mazovia, Wisła i Mosty). Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował bieg i marsz nordic walking „Po serce na mecie”. W Centralnym Ośrodku Rehablilitacji Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Tysiąclecia 13 będzie można skorzystać z szeregu badań diagnostycznych, a Komunikacja Miejska zaprosi do specjalnego autobusu-ciemni. Wizyta w nim pomoże zrozumieć świat osób niewidomych i niedowidzących.

Pełna lista wydarzeń dostępna jest na stronie internetowej płockiego sztabu WOŚP, czyli Młodzieżowego Domu Kultury.

Wydarzenia 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku

W dniu Finału, w niedzielę 30 stycznia na terenie Płocka kwestować będzie 460 wolontariuszy. O godz. 17 na Starym Rynku rozpocznie się koncert. Wystąpi zespół Felivers (godz. 17) oraz Wanda i Banda (godz. 18.15). Na godz. 20 zaplanowane jest tradycyjne „Światełko do Nieba”.

Już teraz warto wziąć udział w licytacjach, z których dochód trafi na konto WOŚP.

Wszystkie aukcje płockiego sztabu WOŚP, w tym m.in. kolacja z prezydentem Andrzejem Nowakowskim w restauracji Sushi Kushi oraz kawa na wieży ratusza dostępne są tutaj:

https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Plock

mp