Rezerwacja wizyty

Badanie Klimatu Rowerowego w Płocku

Płock po raz drugi bierze udział w Badaniu Klimatu Rowerowego dlatego jeśli jeździsz rowerem codziennie, czasami lub tylko sporadycznie, to koniecznie wyraź swoją opinię na temat warunków korzystania z roweru w naszym mieście. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z osobami kształtującym politykę rowerową ważną informacją zwrotną – opinią eksperta, codziennego użytkownika przestrzeni publicznej.

Jak wziąć udział w badaniu?

Narzędziem badawczym jest ankieta on-line. Należy wejść na stronę internetową https://rowerowyklimat.pl , po naciśnięciu przycisku „wypełnij ankietę” zostaniecie przeniesieni do formularza ankiety. Udział w ankiecie jest anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Wyniki badania umożliwią organizatorom stworzenie wielowymiarowego obrazu sytuacji osób korzystających z rowerów, dostarczając nam tym samym argumentów na rzecz poprawy warunków jazdy rowerem i jakości przestrzeni publicznej.

Badanie jest realizowane przez stowarzyszenie samorządów Polska Unia Mobilności Aktywnej (PUMA), w porozumieniu z innymi organizacjami rowerowymi Europy, zrzeszonymi w Europejskiej Federacji Cyklistów (ECF). Badanie przeprowadzane jest według metodologii Fahrradklima – Test, sprawdzonej i rozwijanej przez Allgemeine Deutsche Fahrrad Club (ADFC) i Politechnikę Drezdeńską od 1998 roku. Serdecznie zapraszamy!

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»