Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Charytatywno-karnawałowy bal „Razem dla Filipka”

Zapraszamy w sobotę na imprezę do Orlen Areny. Będą koncerty, zabawy dla dzieci, konkursy, popcorn i wata cukrowa, a także licytacje i kiermasz, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 7-letniego Filipka.

Filip cierpi na szereg chorób – m.in. na rzadką chorobę snu, astmę oskrzelową, łuszczycę, ADHD i zespół hiperkinetyczny – które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Wymaga leczenia oraz terapii, na które pieniądze będą zbierane właśnie podczas sobotniego balu w płockiej hali. Zbiórce będzie towarzyszyć mnóstwo atrakcji. W programie: koncerty m.in. Albik, Golden Eye, The Rockers, Caprii, Eratox, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, licytacje, lody tajskie, popcorn i wata cukrowa, kiermasz ciast i innych słodkości, grochówka, dmuchana zjeżdżalnia oraz warsztaty przygotowane przez Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami.

Początek balu „Razem dla Filipka” o godz. 12. Impreza potrwa do godz. 20. Imprezę Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

ab

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»