Rezerwacja wizyty

Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego w Płocku

Informujemy, że 6 września 2023 r. o godz. 12.00 w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego. Zapraszamy na Forum, podczas którego oprócz przejęcia przewodnictwa przez płocką Izbę w Forum, zaplanowano ciekawe prelekcje dla przedsiębiorców.

Forum powstało w 2005 roku i tworzy je 8 Izb Gospodarczych działających na terenie Mazowsza: Ciechanów, Legionowo, Ostrów Mazowiecka, Płock, Płońsk, Radom, Siedlce, Warszawa. FIGWM od początku swojej działalności wpływa na porozumienie pomiędzy przedsiębiorcami zrzeszonymi w organizacjach samorządu gospodarczego, a władzami na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym. Forum stanowi płaszczyznę do współpracy na rzecz aktywnego rozwoju województwa.

Warto zarezerwować czas na to wydarzenie, eksperci przedstawią programy i zasady pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych dla przedsiębiorców, a przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., BGK – Bank Gospodarstwa Krajowego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości możliwości wsparcia biznesu. Ponadto, w Forum będą gościć przedstawiciele izb gospodarczych z województwa mazowieckiego, co będzie okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.

PROGRAM FIGWM:

11.30 – Rejestracja uczestników

12.00 – Otwarcie wydarzenia

12.15 – Przekazanie przewodnictwa w Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego Izbie Gospodarczej Regionu Płockiego

12.30 – Przemówienia zaproszonych Gości

13.00 – Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny – Instytucja przyszłości

13.15 – Prezentacje Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego

14.00 – Wykład profesora Jerzego Hausnera

15.00 – PRZERWA, poczęstunek

15.30 – Programy i zasady pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych dla przedsiębiorców – Ewa Szponder

15.55 – BiznesPortal – nowe narzędzie dla przedsiębiorców – Agencja Rozwoju Przemysłu

16.10 – Instrumenty wsparcia BGK dla przedsiębiorców
– Bank Gospodarstwa Krajowego

16.25 – Współpraca Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z regionami w zakresie przyciągania inwestycji. Oferta dla przedsiębiorców – Sławomir Przygoda

16.40 – “Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas!” – historia firmy sukcesu

17.10 – Dyskusja, podsumowanie wydarzenia

Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc ograniczona!

K. Kozłowski, źródło: Płocka Izba Gospodarcza

 

Następna aktualność
»