Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Jak rozwijać firmę w internecie w nowej rzeczywistości – warsztaty on-line

W środę 17 lutego zapraszamy  do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pn. „Jak rozwijać firmę w internecie w nowej rzeczywistości?”. Organizatorem spotkania on-line, adresowanego głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, jest Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Firmy Jutra.

 Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce,
  • na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę www,
  • jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,
  • jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych narzędzi.

Powiemy też, gdzie szukać wsparcia w ramach Firmy Jutra – nowego programu Google Polska, Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Operatora Chmury Krajowej, który zapewnia każdemu uczestnikowi:

  • zweryfikowanie modelu biznesowego prowadzonej działalności,
  • poznanie i wdrożenie szeregu narzędzi cyfrowych, które ułatwią przejście Twojej firmy do internetu,
  • indywidualną konsultację z doradcą, dostęp do cotygodniowych dyżurów, linki do kursów wideo i materiałów szkoleniowych.

Uczestnictwo w programie Firmy Jutra jest całkowicie bezpłatne i odbywa się w całości online.

Warsztat poprowadzi Kamila Gąsior – trener marketingu, doradca w programie Firmy Jutra. Kamila przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Posiada bogate doświadczenie zdobyte w wielu agencjach marketingowych. Jest absolwentką szkoły performance marketingu – Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych, jak również  doradza w zakresie narzędzi marketingu online.

Przedłużający się okres trwania pandemii oraz zamknięcie gospodarki to trudny czas dla biznesu.

Dlatego zapraszamy Cię już dziś na nasze warsztaty, które ułatwią nie tylko sprofesjonalizować organizację pracy poza biurem, ale przede wszystkim pokażą jak wykorzystać przestrzeń wirtualną do świadczenia swoich usług, czy sprzedaży własnych produktów w internecie.

Warsztaty odbędą się online w godz. 14:00-15:15, za pomocą platformy Zoom. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea. Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/ppptgoogle/

K. Kozłowski, źródło: PPPT

Poprzednia aktualność
«