Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Koncert walentynkowy Płockiej Orkiestry Symfonicznej

Zapraszamy na koncert walentynkowy „Love Songs” w wykonaniu wokalistów Kasi Dereń i Michała Grobelnego. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej. W programie koncertu znajdą się przede wszystkim przeboje z filmów o miłości. Usłyszymy piosenki z Pretty Woman, Titanica, Dreamgirls, Bodyguard, Uwierz w Ducha, Dirty Dancing i Narodziny gwiazdy. Zabrzmią także muzyczne tematy jak energetyczny twist z Pulp Fiction czy nastrojowa melodia z Love Story. Nie zabraknie także doskonale znanych dla polskiej publiczności utworów Miłość Ci wszystko wybaczy z filmu Szpieg w masce oraz hitów Seweryna Krajewskiego jak Wielka miłość z filmu Uprowadzenie Agaty i Uciekaj moje serce z filmu Jan Serce.

Kasia Dereń – jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Kasia ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała m.in. Natalię Kukulską, Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Kamila Bednarka, Sylwię Grzeszczak, Dorotę Dodę Rabczewską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Anię Szarmach i wielu innych.

Jest finalistką drugiej edycji The Voice of Poland. Jej głos można było usłyszeć w wielu programach telewizyjnych takich jak Taniec z Gwiazdami, Koło Fortuny, Voice of Poland, Czar Par, Kabareton, Wielki test, Jaka to Melodia i wiele innych. Pracuje na stałe w orkiestrze Tomka Szymusia.

Udziela się również w dubbingu w takich produkcjach filmowych jak np. Epoka Lodowcowa czy Autka, a ostatnio zaśpiewała m.in. solową partię w świątecznym filmie Jingle Jangle dla platformy Netflix.

Kasia na stałe śpiewa u boku znanego DJ Gromee, z którym reprezentowała Polskę podczas Eurowizji w 2018 roku w Portugalii. 12 listopada 2021 r. ukazała się debiutancka płyta Kasi Moje historie, którą promuje singiel Do siebie.

Michał Grobelny – Muzyk, wokalista, pianista. Uczestnik 4 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i półfinalista 3 edycji „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

W poprzedniej edycji Męskiego Grania 2022 wspierał wokalnie projekt „Męskie Granie Orkiestra” będąc częścią chórku. Do telewizyjnych przygód można dodać również program Jaka to melodia?, gdzie dawniej udzielał się jako jeden z głównych wokalistów show, którego prowadzącym był Robert Janowski.

Odtwórca głównej roli dzwonnika Quasimodo w światowej francuskiej produkcji Notre Dame de Paris w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od niedawna można zobaczyć Michała na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu Jesus Christ Superstar w głównej roli Jezusa z Nazaretu oraz w Teatrze Muzycznym w Toruniu w głównej roli chłopaka Irlandczyka w musicalu Once.

Występował na jednej scenie z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami, m.in. Dorotą Miśkiewicz, Pauliną Przybysz, Patrycją Markowską, Mietkiem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Marcinem Wyrostkiem czy Billem Salterem (zdobywcą nagrody Grammy za utwory „Just The Two Of us” oraz „Where is The Love”).

Udziela się również jako backing vocal i ma już za sobą takie doświadczenia jak koncert Stars of Quincy Jones z Jacobem Collierem pod batutą Julesa Buckleya (Metropole Orkest), koncerty z Natalią Kukulską, Justyną Steczkowską, Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem, oraz Anią Rusowicz w projekcie RetroNarodzenie oraz Tribute to 2+1 wykonany na Męskim Graniu 2019 w Katowicach. Jako szczecinianin brał czynny udział w różnych miejscowych przedsięwzięciach m.in. koncercie z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w Filharmonii w Szczecinie, koncercie Szczecin Philharmonic Big Band w programie muzyki filmowej również w Filharmonii.

Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą w klimacie elektroniczny pop alternatywny, do tego udziela się jako songwriter, kompozytor i aranżer czego wynikiem jest współpraca z wytwórnią Delphy Records oraz powstałe kompozycje takich artystów jak Jagoda Kret, Arek Kłusowski czy zespół Xxanaxx.

Artyści wystąpią w towarzyszeniu sekcji rytmicznej w składzie: Artur Jurek – fortepian, Krzysztof Paul – gitara, Jarosław Stokowski – gitara basowa, Michał Lasota – perkusja oraz Płockiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Ariela Ludwiczaka.

Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży w cenie 70 zł w kasie biletowej POS oraz w serwisie Bilety24.pl

K. Kozłowski, źródło: Płocka Orkiestra Symfoniczna

Poprzednia aktualność
«