Rezerwacja wizyty

Mecz charytatywny

W piątek 15 września o godzinie 09:00 zapraszamy na charytatywny mecz piłki nożnej, który odbędzie się na boisku Ogrodu Jordanowskiego MDK im. Króla Maciusia I przy ul. 4 Pułku Strzelców Konnych. Spotkanie zostanie rozegrane aby wesprzeć leczenie i rehabilitację Elżbiety Zambrzyckiej, żony zmarłego tragicznie st. szer. Krzysztofa Zambrzyckiego, płockiego strażaka i żołnierza.

Krzysztof Zambrzycki był lubianym i szanowanym kolegą, jako wieloletni strażak w PSP służył innym, a po 25 latach służby w 2019 roku zmienił mundur i został żołnierzem TSW, gdzie w stopniu starszego szeregowego służył do dnia tragicznego wypadku 4 czerwca. Pani Elżbieta uczestniczyła w tym zdarzeniu. Jej skomplikowane leczenie i długotrwały powrót do zdrowia wymaga dużych nakładów finansowych.

W meczu charytatywnym wezmą udział drużyny żołnierzy WOT, strażaków, policjantów, stowarzyszenia Motocykliści Płock, Zakładu Karnego, Wojskowego Centrum Rekrutacji i Liceum Mundurowego PUL.
Podczas turnieju będzie można obejrzeć wozy bojowe wymienionych służb oraz wziąć udział w licytacji koszulek z autografami m. in. Szymona Marciniaka, Zawodników Wisły Płock, Zawodników SPR Wisły Płock.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Szybciej Wyżej Dalej”. Patronat Honorowy objęła 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej. Partnerami wydarzenia jest Delta Słupno i Stowarzyszenie Pomoc Płocka.

op. EJ

Poprzednia aktualność
«