Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

My Christmas Dream z orkiestrą symfoniczną

Jak co roku magiczny urok przedświątecznego okresu nie może się obejść bez najpiękniejszych piosenek świątecznych. Na dwa tygodnie przed Wigilią, 9 grudnia, płoccy symfonicy zapraszają na koncert. Wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Jacka Tarkowskiego wystąpią: Sabina Jeszka – wokal, Bartosz Staszkiewicz – fortepian, Grzegorz Koniarz – gitary, Leszek Nowotarski – saksofony, Maciek Kozioł – kontrabas oraz Waldemar Franczyk – perkusja.

Sabina Jeszka, wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną i piękną barwą głosu. Artystka swoją popularność zawdzięcza m.in. uczestnictwu w III edycji programu „Mam Talent!”, w której występował także Kamil Bednarek. Pochodząca z Rybnika wokalistka dotarła do samego finału, w którym zaśpiewała „I wanna dance with somebody” z repertuaru Whitney Houston, tym samym zdobywając nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę Apart. Sabina Jeszka to także członkini „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four.Bitwa o sławę” w telewizji Polsat, wielokrotna gwiazda Koncertów Sylwestrowych TVN. Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia”, a także „Ameryka da się lubić”. Sabina podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym dźwięku.

9 grudnia, godzina 19 – bez wątpienia będzie to magiczny wieczór! Usłyszymy najpiękniejsze piosenki świąteczne, które znalazły się na wydanej przez Sabinę Jeszkę w 2020 roku płycie „My Christmas Dream”, m.in.: „Za Chwilę Święta”,” Christmas Song”, „I’ll be home for Christmas”, „Santa Baby”, „All I want for Christmas is You” czy „White Christmas” w orkiestrowych aranżacjach.

Bilety w cenie 40 zł można nabyć w kasie biletowej POS oraz w serwisie Bilety24.pl

K. Kozłowski, źródło: POS