Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Najpiękniej oświetlone miasto? Głosuj na Płock

Iluminacja świąteczna Płocka została doceniona przez mieszkańców, którzy zgłosili ją do nagrody dla najpiękniej rozświetlonego miasta. O zwycięstwie i tytule Świetlnej Stolicy w plebiscycie zdecydują głosy każdego z nas. Zachęcamy do głosowania na Płock pod tym linkiem: https://bit.ly/3IRMsBf. Głosowanie trwa od 10 grudnia 2021 r. do 11 stycznia 2022 r.

To trzynasta edycja ogólnopolskiej akcji, w której świąteczne oświetlenie polskich miast nagradza Energa. W plebiscycie, głosami mieszkańców wszystkich województw, przyznany zostanie tytuł Świetlnej Stolicy każdego województwa, a w finale ogólnopolskim – Świetlnej Stolicy Polski.

W akcji ŚWIEĆ SIĘ z Energą, obok rywalizacji miast, najważniejszy jest jej szczytny cel. Nagrodami dla 16 najpiękniej rozświetlonych miast w całym kraju będzie wsparcie charytatywne – energooszczędny sprzęt AGD o łącznej wartości 200 000 złotych. Trafi on do najbardziej potrzebujących osób lub instytucji pomocowych, wskazanych przez miasta-laureatów. Dodatkowo nagrodami będą także wirusobójcze lampy UV-C dostarczone przez spółkę Energa Oświetlenie, a w ogólnopolskim finale nowoczesna, warta 25 000 zł, instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez spółkę Energa Obrót dla wskazanej przez miasto placówki użyteczności publicznej.

W wojewódzkim etapie plebiscytu na miasta można głosować online od 10 grudnia br. do 11 stycznia 2022 r. Każdy może oddać do 10 głosów dziennie, a swoje punkty można przekazać na więcej niż jedną miejscowość. Dlatego warto się zmobilizować i regularnie głosować oraz zachęcać swoich znajomych. Głosujemy w tym miejscu: https://bit.ly/3IRMsBf.

mk

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»