Rezerwacja wizyty

Ogólnopolski konkurs perkusyjny

„Drum Master Challenge 2023” skierowany jest do perkusistów niebędących uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych. Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie, który odbędzie się w formule online, uczestnicy powinni przesłać swoją prezentację wideo do 6 października.

Drugim etapem jest finał z udziałem wąskiego grona osób wyłonionych przez trzyosobową komisję konkursową. 29 października w Centrum Kultury w Łomiankach, prócz zmagań finałowych, jego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez członków jury. Całość wydarzenia zakończy bezpłatny i ogólnodostępny koncert zespołu muzycznego.

Konkurs perkusyjny organizowany jest w ramach dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, wydarzenia pn. „Festiwal Łomiankowski Groove 2023”. Członkami komisji konkursowej będą Tomasz Torres, Barłomiej „Szopix” Czerniachowski oraz Gniewomir Tomczyk.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Centrum Kultury w Łomiankach pod adresem www.kultura.lomianki.pl .

Partnerami wydarzenia są Gmina Łomianki, Powiat Warszawski Zachodni oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie. Partnerem medialnym jest Magazyn Perkusista.

Zapraszamy do udziału.

EJ

 

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»