Okolicznościowe pamiątki Final Four EHF Ligi Europejskiej dla fanów Wisły

W sobotę 22 maja o godz. 18 piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock w Mannheim zagrają historyczny mecz z SC Magdeburg w półfinale EHF Ligi Europejskiej. Klub SPR Wisła Płock ma dla kibiców specjalne, okolicznościowe pamiątki na to wydarzenie. Dodatkowo na trybunach „zasiądzie” grupa fanów Nafciarzy, którzy wzięli udział w akcji „Zabierzemy 100 twarzy Nafciarzy do Mannheim”. Postaci płockich kibiców znajda się na trybunach SAP Areny, a prawdziwi kibice w limitowanej serii szalików, będą wspierać nasz zespół przed telewizorami.
W klubie SPR Wisła Płock od wtorku 18 maja są dostępne wyjątkowe koszulki Final Four, ilustrujące drogę ORLEN Wisły Płock do finałów w Mannheim. Na „trasie” z Płocka do Niemiec zaznaczone są wszystkie „przystanki”, które prowadziły płockich szczypiornistów do dwóch ostatnich, finałowych meczów Ligi Europejskiej w Mannheim.
Dodatkowo – dla każdego, kto kupi koszulkę – jest zdjęcie z autografami ekipy, która będzie walczyć w sobotę 22 maja z Magdeburgiem o niedzielny ścisły finał.
Transmisje wszystkich meczów Final Four EHF Ligi Mistrzów na antenie EUROSPORT 1
- półfinały: sobota 22 maja g. 18.00 SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock i 20:45 Rhein-Neckar Löwen (GER) – Füchse Berlin
- finały: niedziela 23 maja
mecz o miejsca 3/4 przegrany: SC Magdeburg / Orlen Wisła Płock kontra przegrany: Rhein-Neckar Löwen (GER) – Füchse Berlin g. 18.00
Okolicznościowe pamiątki są dostępne za pośrednictwem SPR Wisła Płock.
K. Kozłowski
- Okolicznościowe zdjęcie Final Four
- Lovro Mihić w okolicznościowej koszulce
- Pamiątka z Finału EHF Ligi Europejskiej
- Droga Nafciarzy do finałów w Mannheim
- Autografy całej drużyny Orlen Wisły Płocky
« Rachmistrz telefoniczny – o co pyta i czy można odmówić rozmowy?
Kino za Rogiem wraca! Już w sobotę! »