Poprzednia wersja strony Plock.eu

POKiS zaprasza na koncert No Logo & Maria Sadowska

Sześciu utalentowanych facetów z mocą nieposkromionej natury z zespołu No Logo oraz niepokorna i znana całej Polsce Maria Sadowska zarażą Was swoją sceniczną energią już za kilka dni. Zagrają wyjątkowo, bo ONLINE, prosto ze sceny POKiS. Koncert będzie transmitowany na żywo na Facebooku POKiS oraz na antenie Radio Płock FM.

No Logo to w skrócie pełnia gorącego słońca i natury, zespół, który swoją sceniczną energią przyciąga każdego fana dobrej muzyki. To sceniczne zwierzaki z utęsknieniem czekające na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu – Wilki kochają kwiaty. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).  No Logo zabierze Was w przemytniczą podróż przez granice litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Na dachu zaś, na który wraz z Nimi przemkniecie się schodami na palcach uświadomicie sobie jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spoglądnąć w gwiazdy.

No Logo na scenie pojawią się wraz z utalentowaną i bezkompromisową Marią Sadowską. Artystką, która stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej utwory odtwarzane są w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Ma na koncie 11 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Przełomem w jej karierze okazał się album Tribute to Komeda, który wpisał się w historię polskiej muzyki i zdobył certyfikat Złotej Płyty. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami, m.in. z Michelem Legrandem, Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Urszulą Dudziak.

Artyści wystąpią na deskach POKiSuw ramach cyklu AlterStacja(ONLINE) czyli cyklu koncertów prezentujących szeroko rozumianą muzykę alternatywną, cieszący się szczególnym zainteresowaniem wśród płocczan ceniących muzykę unikalną i niszową. Dostosowując się do obecnej sytuacji Ośrodek postanowił przenieść znany cykl koncertów do sieci.

Kkoncert online No Logo & Maria Sadowska odbędzie się 18 kwietnia o godz. 18. Koncert będzie transmitowany na Facebooku POKiS oraz na antenie Radio Płock FM. Udział w koncercie jest bezpłatny.

K. Kozłowski, źródło: POKiS