Rezerwacja wizyty

Pracodawco zgłoś się na Płockie Targi Kariery

Pracodawców, przedsiębiorców oraz partnerów rynku pracy zapraszamy do udziału w Płockich Targach Kariery i Aktywności Zawodowej. Ich kolejna edycja odbędzie się 18 kwietnia 2024 r.

Targi pracy są doskonałą okazją do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy. Bezpośrednie spotkanie z osobami szukającymi pracy daje szansę, aby nie tylko opowiedzieć więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec przyszłych pracowników, jak i usłyszeć głos drugiej strony. Można zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy. Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Każdy z wystawców będzie miał zapewnione warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Organizatorzy zapewnią też stoiska wystawiennicze oraz promocję wydarzenia w Płocku i regionie (w lokalnych mediach oraz w mediach społecznościowych). Targom dedykowany będzie również informator targowy, w którym wystawcy będą mogli umieścić informacje o firmie.

Chętni do udziału w Targach w charakterze wystawcy muszą wypełnić zgłoszenie i złożyć je w Miejskim Urzędzie Pracy przy ul. 3 maja 16. Termin upływa 15 marca 2024 r.

Także do tego dnia zainteresowani udziałem w informatorze proszeni są o przekazanie stosownych materiałów, m.in.: loga w formacie jpg wraz z danymi teleadresowymi i krótkiej informacji o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej.

Organizatorami targów są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku.

Do pobrania: