Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Spotkanie z Alkiem Rogozińskim

Zapraszamy w czwartek 22 września do Mediateki Książnicy Płockiej. O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Alkiem Rogozińskim autorem kryminałów z dużą dawką humoru.

W ramach XII edycji Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych De facto Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego zaprasza na cykl „Książka na Festiwalu”. Tym razem 22 września o 17.00 spotkamy się z Alkiem Rogozińskim, autorem kryminałów z dużą dawką humoru, m.in. „Jak Cię zabić, kochanie?” „Do trzech razy śmierć”, „Zbrodnia w wielkim mieście”, „Teściowe muszą zniknąć”, „Po trupach do celu” i „Bardzo cichy rozwód” Ma na koncie też komedię spod znaku „płaszcza i szpady” – „Skradziony klejnot”. Jej kolejna część, „Przeklęta szkatułka”, ukaże się w październiku.

Książki Alka Rogozińskiego wydawane są także w formie audiobooków, czytają je m.in. Ewa Kasprzyk, Paulina Holtz, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Kołaczkowska i inni.

Alek Rogoziński, z zawodu dziennikarz, związany był m.in. z kultową Rozgłośnią Harcerską, Radiem Plus i Radiem Kolor, był tez sekretarzem redakcji magazynu „Party”. W roli pisarza zadebiutował w 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem”.

Mediateka eMka, ul. Kościuszki 3b – spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

K. Kozłowski, źródło: Książnica Płocka