Poprzednia wersja strony Plock.eu

#szczepimy się w weekend

Nadal można zaszczepić się przeciw COVID-19 w Atrium Mosty. Z takiej możliwości będą mogli skorzystać wszyscy chętni w najbliższy piątek (10 września) oraz za tydzień – w dniach 17 i 18 września. Tymczasowy punkt szczepień znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko przychodzi PZU Zdrowie. Opiekę medyczną pacjentom zapewniaCentrum Medyczne PZU Zdrowie Płock. Szczepienia realizowane są jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

Akcja weekendowych szczepień przeciw COVID-19 wciąż trwa. Jeden z punktów, w których można się zaszczepić funkcjonuje w płockim Atrium Mosty. To pomieszczenie w pełni dostosowane do wymogów szczepień, w którym na miejscu do dyspozycji pacjentów jest wykwalifikowany personel medyczny. Chętni przyjmowani są w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Tymczasowy punkt oferuje możliwość zaszczepienia jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób planujących w najbliższym czasie wyjazd za granicę. Każda osoba po 14 dniach od przyjęcia szczepionki otrzymuje międzynarodowy certyfikat, widoczny na Internetowym Koncie Pacjenta.

Najbliższe szczepienia w Atrium Mosty zaplanowano w dniach 10 oraz 17 i 18 września.W piątek punkt czynny jest w godz. 15.00-20.00, w sobotę z kolei w godz. 8.00-16.00. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się bezpośrednio do punktu szczepień, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat funkcjonowania tymczasowego punktu szczepień w Atrium Mosty można uzyskać pod numerem 24/364 77 01 bądź na stronie pod adresem www.plock.pzuzdrowie.pl, na bieżąco aktualizowanej.

K. Kozłowski, źródło: Atrium Mosty