Rezerwacja wizyty

Teatry wychodzą na Stary Rynek

Już za chwilę pierwsza edycja Festiwalu Form Wielu. W sobotę i niedzielę, 22 i 23 czerwca, na Starym Rynku przedstawienia wystawią artyści i performerzy z różnych części Polski. Zapraszamy widzów w każdym wieku!

Przed ratuszem zobaczymy wiele pięknych i wciągających opowieści, pełnych przygód i barwnych postaci. Z pewnością zachwycą dzieci, ale i starsi widzowie będą się dobrze bawić. Wystąpią: Teatr Barnaby (Łapalice), Teatr Gry i Ludzie (Katowice), Teatr Ewolucji Cienia (Poznań), Teatr Małe Mi (Łódź), Teatr HOM (Tychy), Teatr Pantomimy MIMO (Warszawa). Płock będzie reprezentował Teatr Form Wielu, który opowie legendę „O smoku znad Wisły”. Spektaklom towarzyszyć będą warsztaty edukacyjne.

Organizatorzy festiwalu – Stowarzyszenie Człowiek Kultura i Teatr Form wielu – namawiają oglądających do zabrania ze sobą kocy i karimat, dzięki czemu spotkanie ze sztuką będzie wygodniejsze. Miejsc na Starym Rynku wystarczy dla wszystkich.

Program imprezy wraz z opisem poszczególnych przedstawień znajdziemy na stronie http://czlowiekkultura.pl/festiwal-form-wielu/

mk