Poprzednia wersja strony Plock.eu

Webinar – Bezpieczni w cyberprzestrzeni

Szanowni Państwo, 

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z NASK – Państwowym Instytutem Badawczymserdecznie zapraszają na webinar pn. „Bezpieczni w cyberprzestrzeni”.

Rzeczywistość w XXI wieku staje się coraz bardziej wirtualna. Do sieci przenosimy całe swoje życie – finanse, kontakty z urzędami, pracę, zakupy i kontakty biznesowe.  A to sprawia, że również przestępczość internetowa staje się bardzo realnym zagrożeniem. Zjawisko to jest niezwykle groźne i coraz bardziej realne. Dlatego wszyscy musimy wiedzieć czym są cyberataki, jak bardzo są wyrafinowane i jak się przed nimi chronić.

Podczas spotkania opowiemy o:

  • Incydentach zgłaszanych do CERT Polska – co nam grozi?
  • Najczęściej występujących zagrożeniach – przykłady, rozpoznanie, obrona.
  • Kradzieży tożsamości cyfrowej– po co przestępcom nasze dane?

 Spotkanie jest bezpłatne i zostało przygotowane we współpracy z NASK. Jest to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2021 r. godz. 13:30-15:30 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea

Link do rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/bezpieczniwcyberprzestrzeni/

 W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub szkolenia@pppt.pl.

Następna aktualność
»