Poprzednia wersja strony Plock.eu

Weekend z Wisłą Płock

Piłkarze Wisły Płock w piątek 25 września o g. 18 zmierzą się z Wartą Poznań w ramach PKO BP Ekstraklasy. Młodzi Nafciarze podejmą w sobotę 26 września o g. 13 Huragan Wołomin.

21 września o godzinie 10 uruchomiono sprzedaż biletów na pojedynek z Wartą dla wszystkich zainteresowanych kibiców Nafciarzy. Tym razem każdy z Was będzie mógł skorzystać z dwóch wariantów zakupu wejściówek na kolejny mecz na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w sezonie 2020/2021. W wejściówki będzie można zaopatrywać w stacjonarnych punktach Wisła Płock FanShop na Stadionie oraz w Galerii Mazovia (I piętro), a także przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl.

Przypominamy, że z uwagi na to, że na stadionie im. Kazimierza Górskiego od dłuższego czasu trwają prace związane z modernizacją, na domowe mecze Wisły Płock w sezonie 2020/2021 udostępniono miejsca na trybunie zachodniej w sektorach SR, G, H oraz LH. Będzie ich dokładnie 1500.

KIEDY I GDZIE KUPIĆ BILET NA MECZ ?

– czwartek 24 września: Wisła Płock FanShop na Stadionie i w Galerii Mazovia, wislaplock.kupbilety.pl

– piątek 25 września: Wisła Płock FanShop w Galerii Mazovia, wislaplock.kupbilety.pl

W stacjonarnych punktach Wisła Płock FanShop sprzedaż biletów na mecz z Wartą Poznań (piątek 25 września godz. 18:00) prowadzona będzie w godzinach pracy sklepów klubowych. W punkcie znajdującym się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (ul. Łukasiewicza 34) zakupów można dokonywać w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 (z wyjątkiem dnia meczowego), natomiast stoisko w Galerii Mazovia (ul. Wyszogrodzka 127) otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00.


CENNIK BILETÓW JEDNORAZOWYCH NA SEZON 2020/2021


Zaplanowany na niedzielę 27 września na godzinę 11:00 mecz Wisła II Płock – Huragan Wołomin w ramach 9. kolejki IV ligi (grupa Ciechanów, Ostrołęka, Płock) zostanie rozegrany dzień wcześniej – sobota 26 września godz. 13 – na stadionie im. Bernarda Szymańskiego w Płocku.

Zaledwie dzień po spotkaniu Wisły Płock z Wartą Poznań (piątek 25 września godz. 18:00) w 5. serii gier PKO BP Ekstraklasy młodzi Nafciarze wyjdą na boisku Stadionu Miejskiego im. Bernarda Szymańskiego. Sobota 26 września godz. 13 to nowa data pojedynku drużyny Marka Brzozowskiego z aktualnym liderem tabeli Huraganem Wołomin. Z

Transmisje na żywo, będzie można śledzić na kanale Wisła Płock TV na YouTube oraz na klubowym Facebooku

 

K. Kozłowski, fot. Wisła Płock

Poprzednia aktualność
«