Rezerwacja wizyty

Więcej basu! Wyspiarskie brzmienia na Polish Hip-Hop Festival

W rytmie hip-hopu upływa pierwszy weekend lipca w Płocku. Każdy fan rapu może posłuchać wykonawców ze swojego ulubionego klimatu. W tym roku będą też przedstawiciele grime’u.

Nowością podczas dziesiątej edycji festiwalu jest blok PLHHF UK ZONE. Przeniesie wyspiarskie brzmienia na płocką plażę. Energię grime’u poczujemy dzięki występom: Święty Bass, ZEP, Sir Spyro, Miły ATZ, Snowy i D Double E.

Polish Hip-Hop Festival od samego początku stawiał na jakość i oferowanie czegoś nowego wymagającej publiczności. Dzięki temu uczestnicy mogą posłuchać całego przekroju obecnej hip-hopowej sceny – od dominujących na listach przebojów drillu i trapu, aż po klasyczny rap, a teraz także grime. Zobaczą zarówno najważniejszych polskich artystów i zagraniczne gwiazdy, jak i młode talenty, o których za kilka lat będzie głośno. A wszystko to na imponującej scenie głównej i kilku pobocznych.

Dotychczas ogłoszono udział m.in. Palucha, Kękęgo, NLE Choppę, Lil Pumpa, 102 Boyz, PRO8L3M, Young Leosi, Bambi, braci Kacperczyk i Malika Montany

Czwarta pula karnetów, bilety VIP oraz na pole namiotowe są dostępne w sprzedaży na biletomat.pl.

mk