Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

X spotkanie motocyklowe w Płocku

W sobotę 1 października w Płocku odbędzie się X spotkanie motocyklowe pod patronatem Prezydenta Płocka. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się na Starym Rynku w godz. 11-18 – wstęp wolny.

W programie spotkania motocyklowego organizatorzy przewidują szereg atrakcji, m. in. przejazd parady motocyklistów przez Płock, pokazy motocyklowe Rafała Pasierbeka Stanter 13, występy artystyczne i konkursy dla uczestników. W X spotkaniu motocyklowym wezmą udział goście specjalni: Paweł Szkopek – Mistrz Europy, wielokrotny Mistrz Polski, oraz pierwszy Polak w historii Mistrzostw Świata Superbike, żużlowiec Kacper Łobodziński oraz crossowcy Patryk i Olaf Reszczyński. Odbędą się także prelekcje na temat bezpieczeństwa zorganizowane przez policję i WOPR.

Organizatorzy przewidzieli także poczęstunek-grill i tort jubileuszowy. O godz. 17 rozpocznie się koncert zespołu Sexbomba.

Organizatorem X spotkania motocyklowego w Płocku jest Stowarzyszenie EGO SUM VIA – PŁOCK MIASTO PRZYJAZNE MOTO. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

K. Kozłowski