Rezerwacja wizyty

Zaproszenia na szkolenia dla organizacji pozarządowych (Szkolenie w dniu 6 lipca 2024 r. – ODWOŁANE)

Szanowni Państwo,
z przykrością pragniemy poinformować, że zaplanowane na najbliższą sobotę tj. 6 lipca 2024 roku szkolenie dla organizacji pozarządowych pt. „Aspekty prawne prowadzenia działalności w podmiotach ekonomii społecznej, ze szczególnym uwzględnieniem procesu likwidacji” zostaje odwołane. O nowym terminie szkoleń i ich tematyce będą Państwo informowani.
Zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku – https://www.facebook.com/centrum.organizacji.pozarzadowych.w.plocku/?locale=pl_PL
oraz
strony internetowej https://nowy.plock.eu (Zakładka MIESZKANIEC – ORGANIZACJE POZARZĄDOWE)


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na zaplanowane w dniach 3 i 6 lipca 2024 r. (środa i sobota) szkolenia dla organizacji pozarządowych.

Na każdy dzień obowiązują oddzielne zapisy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 lipca 2024 r. (poniedziałek) godz. 15:00

Decyduje kolejność zgłoszeń na adres: centrum.wspolpracy@plock.eu