Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Wiktoria 1920 – pokaz filmu w formacie VR

W ramach obchodów 100-lecia odznaczenia Płocka Krzyżem Walecznych ponownie gościć będziemy Wirtualny Teatr Historii, w którym widzowie obejrzą film „Wiktoria 1920” w formacie VR.

Prezentacje odbędą się 17 i 18 września w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Film pokaże Fundacja Koncept Kultura w ramach współpracy samorządu Płocka z Biurem Programu Niepodległa.

Przypomnijmy, że film „Wiktoria” był prezentowany na Starym Rynku w ubiegłym roku w ramach obchodów 100-lecia obrony Płocka przed bolszewikami. Akcja filmu toczy się w 1920 roku i przedstawia misję dostarczenia meldunku do biura szyfrów na Cytadeli. Dzięki goglom VR widzowie będą obserwować otaczający ich świat oczami jednego z bohaterów filmu. Uciekając przed bolszewikami staną się uczestnikami zapierających dech wydarzeń i poznają rolę wywiadu radiowego dla polskiego zwycięstwa w wojnie polsko-bolszewickiej.

Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację na stronie: https://konceptkultura.pl/

ab

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»