Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Płock na ROWERY! – rajdy rowerowe

Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza po raz kolejny na rajdy rowerowe w ramach realizowanego projektu pn.: „Płock na ROWERY!” podczas których odkryte zostaną atrakcje turystyczne Płocka i okolic. Rajdy organizowane są w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Klubem Turystyki Kolarskiej „Beneqteam”.

Termin i trasy

 • 25 czerwca 2022 r. w stronę Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, gdzie wśród meandrującej rzeki Skrwy odkrywać będziemy historię tego terenu. Zabytkowe dworki i kościoły, stare młyny i budowle znajdą się na trasie wycieczki.
  start: godz. 9.00, zbiórka: ORLEN ARENA, Plac Celebry Papieskiej 1
  planowana liczba km do przejechania ok. 40
 • 30 lipca 2022 r. w stronę Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, gdzie znajdują się liczne jeziora i przepiękne lasy, kryjące historię naszego terenu. Miejsca pamięci narodowej, zabytkowe obiekty czy ciekawe turystycznie miejsca z przepięknymi widokami i wartościowym drzewostanem.
  start: godz. 9.00, zbiórka: Stadion Stoczniowiec, ul. Kolejowa 3
  planowana liczba km do przejechania ok. 40;
 • 27 sierpnia 2022 r. wzdłuż Wisły, podczas którego odkryjemy historię miejsc znajdujących się na terenach przylegających do królowej polskich rzek – Wisły.
  start: godz. 9.00, zbiórka: Stadion Piłkarski Borowiczki, ul. Borowicka 23
  planowana liczba km do przejechania ok. 40;

W każdym rajdzie zaplanowano udział 60 osób, będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Kartę udziału w rajdzie (załącznik nr 1 do regulaminu lub załącznik nr 2 do regulaminu) należy dostarczyć do siedziby Organizatora osobiście, drogą pocztową na adres: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, elektroniczną: biuro@turystykaplock.eu w nieprzekraczalnym
terminie 3 dni przed każdym rajdem lub deklaracja w formularzu udziału w kilku rajdach.

Szczegóły dostępne są na stronie www.turystykaplock.eu

Projekt pn.: „Płock na ROWERY!” dofinansowano ze środków miasta Płock

Dokumenty do pobrania:

REGULAMIN Płock na ROWRERY

Załącznik nr 1 do regulaminu Płock na Rowery

Załącznik nr 2 do regulaminu Płock na Rowery

 

K. Kozłowski, źródło: PLOT