Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Prace serwisowe systemów informatycznych Komunikacji Miejskiej

Komunikacja Miejska informuje, że w dniach od 2 grudnia od godziny 20.00 do 3 grudnia do godziny 20.00 zaplanowała prace serwisowe, które są niezbędne dla zapewnienia jak największej niezawodności systemów informatycznych. W tym czasie nie będą działać biletomaty, aplikacje mobilne czy doładowania kart KM na stronie internetowej.

Podczas trwania prac serwisowych nie będzie możliwe:

  • Zakup biletu w biletomatach mobilnych oraz stacjonarnych
  • Zakup biletu w aplikacjach mobilnych: moBilet, mPay oraz PłocKArta,
  • Doładowanie Karty Komunikacji Miejskiej przez stronę internetową kkm.kmplock.eu oraz w biletomatach mobilnych, jak i stacjonarnych
  • Sprawdzenie odjazdu autobusu na tablicach dynamicznej informacji pasażerskiej na przystankach oraz w aplikacji myBus i PłocKArta online

Bilety długookresowe zakupione w aplikacjach mobilnych: PłocKArta, moBilet, SkyCash i aplikacja bankowych przed planowanymi pracami będą poprawnie wyświetlały się na Państwa urządzeniach mobilnych oraz na stronie internetowej w przypadku PłocKArty.

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów długookresowych w aplikacjach mobilnych oraz doładowania Karty Komunikacji Miejskiej.

Jednocześnie przypominamy, że w trakcie trwania prac bilety jednoprzejazdowe przesiadkowe będą dostępne w punktach sprzedaży biletów. Lista punktów dostępna TU, a także na każdym przystanku znajduje się informacja, gdzie najbliżej od miejsca, w którym się znajdujemy zlokalizowany jest punkt sprzedaży naszych biletów.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

K. Kozłowski, źródło: KM Płock