Poprzednia wersja strony Plock.eu

Urząd Miasta wydłuża godziny pracy

W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miasta Płocka zmieniliśmy godziny obsługi klientów, m.in. sprawy z zakresu spraw obywatelskich (np. wydawanie dowodów osobistych, zameldowanie, ewidencja działalności gospodarczej, rejestracja pojazdów) można załatwiać codziennie do godz. 18, a także w każdą sobotę.

 

Godziny obsługi klientów Urzędu Miasta Płocka

Informujemy, że na Stanowiskach Obsługi Klienta Urzędu Miasta Płocka przy al. Piłsudskiego klienci są obsługiwani w dni powszednie w godz. 8 – 18 oraz w każdą sobotę w godz. 8 – 15. Tylko sprawy z zakresu Referatu Komunikacji (np. dotyczące uprawnień kierowców czy rejestracji pojazdów), załatwiane są po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu.

Godziny przyjęć Klientów


Stanowska Obsługi Klienta UMP, al. Piłsudskiego

poniedziałek   godz. 8 – 18
wtorek            godz. 8 – 18
środa               godz. 8 – 18
czwartek         godz. 8 – 18
piątek              godz. 8 – 18

sobota            godz. 8 – 15


Biuro Obsługi Klienta UMP przy ul. Zduńskiej

 

poniedziałek   godz. 8 – 15:30
wtorek            godz. 8 – 15:30
środa               godz. 8 – 15:30
czwartek         godz. 9 – 17:30
piątek              godz. 9 – 15:30

druga sobota w miesiącu godz. 7.30-15.30


Przypominamy i jednocześnie zachęcamy do załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną poprzez usługę ePUAP i Profil Zaufany.

Ponadto dokumenty można zostawiać w urnach ustawionych w wejściu do Biura Obsługi Klienta. Urny są opróżniane dwa razy dziennie.

Działa też Biuro Interwencji i Informowania Mieszkańców, które pod numerem telefonu 24 364 55 55 udziela wszelkich informacji.