Rezerwacja wizyty

7. edycja konkursu „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej’ 2022”

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłosiło 7. edycję Konkursu „Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej’ 2022”.

Do konkursu można zgłaszać wyróżniające się w lokalnym środowisku podmioty ekonomii społecznej oraz osoby i instytucje z otoczenia ekonomii społecznej wspierające oraz zaangażowane w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej na Mazowszu.

Konkurs adresowany jest do wszystkich podmiotów działających w obszarze ekonomii społecznej czyli fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, centrów integracji społecznej, klubów integracji społecznej, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej, towarzystw wzajemnościowych i spółek non profit, zarejestrowanych i działających na terenie województwa mazowieckiego, a także do osób i instytucji z otoczenia ekonomii społecznej (JST, PUP, NGO, biznes itp.).

W tegorocznej edycji, kandydatów do wyróżnień można zgłaszać w następujących kategoriach konkursowych:

  • Rozwój,
  • Reintegracja,
  • Odpowiedzialność,
  • Osobowość,
  • Odkrycie,
  • Super Marka.

Po raz pierwszy w historii, najlepszy podmiot wybrany z grona nagrodzonych Marką w poprzednich edycjach konkursu – poza wyróżnieniem – otrzyma również nagrodę pieniężną.

Szczegóły w Regulaminie konkursu oraz na stronie https://mcps.com.pl/ekonomia-spoleczna/wydarzenia/7-edycja-konkursu-mazowiecka-marka-ekonomii-spolecznej-2022/.

Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin konkursu

Wniosek zgłoszeniowy

Prezentacja założeń konkursu

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»