Poprzednia wersja strony Plock.eu

Aktualizacja zasad uczestnictwa w Audioriver Park Edition + program

Już za chwilę spotkamy się na Audioriver Park Edition. Tegoroczna odsłona festiwalu nieco różni się od dotychczasowych, ale na pewno dostarczy wiele emocji i świetnej muzyki. Do zobaczenia w sobotę i niedzielę w parku przy schodach Broniewskiego!

Audioriver Park Edition będzie zarówno świętem muzyki z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd elektroniki, jak i okazją do rozmowy o sytuacji branży muzycznej w czasach koronawirusa. W płockim parku odbędzie się sześć spotkań, w którym głos zabiorą artyści, promotorzy, dziennikarze, właściciele klubów oraz przedstawiciele festiwali muzycznych. Ich program znajdziecie na obrazku, a opis TUTAJ.

Bilety na opaski będzie można wymienić w punkcie obok Urzędu Miasta Płocka na Starym Rynku. Godziny działania punktu:

  • piątek – 18:00 – 22:00
  • sobota – od 9:00
  • niedziela – od 10:00

Wszystkich uczestników Audioriver Park Edition zachęcamy do zapoznania się z zasadami wstępu na wydarzenie. Aby uczestniczyć w imprezie, przy wymianie biletów na opaski należy przedstawić jeden z trzech dokumentów:
– pisemne oświadczenie Uczestnika, którego wzór można znaleźć na stronie: http://www.audioriver.pl/bilety
– zaświadczenie o szczepieniu wystawione w punkcie szczepienia lub pobrane z profilu pacjenta na portalu gov.pl
– unijny Certyfikat Szczepienia w postaci kodu QR w aplikacji mObywatel (kod QR uzyskujecie już po pierwszej dawce)

Dokumenty nie będą zbierane – należy je okazać obsłudze w punkcie wymiany biletów. Należy też zabrać ze sobą dokument tożsamości (może być w formie elektronicznej) oraz zachować przy sobie jeden z powyżej wymienionych dokumentów przez cały okres trwania wydarzenia. Warto również zachowywać odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby nie narażać siebie i innych uczestników.

Karnety dwudniowe oraz bilety jednodniowe na sobotę i niedzielę na Audioriver Park Edition są dostępne na stronie: https://bit.ly/3zazFV4.

Źródło: Audioriver, opr. mk

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»