Rezerwacja wizyty

Black Friday z Komunikacją Miejską

W piątek 26 listopada w godz. 9.00 – 21.00 autobusem linii 19 pojedziemy za darmo. To efekt akcji Komunikacji Miejskiej wspólnie z organizatorem transportu zbiorowego – Urzędem Miasta Płocka i Galerią Mazovia z okazji „Black Friday”.

„Black Friday” to najprawdopodobniej  najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. I to tego dnia płocczanie chętnie odwiedzają sklepy, szczególnie te wielkopowierzchniowe usytuowane na osiedlach: Podolszyce Północ, Podolszyce Południe i Zielony Jar.

Linią nr 19 dojedziemy do nich wszystkich. Dlatego Komunikacja Miejska – Płock wspólnie z organizatorem transportu zbiorowego – Urzędem Miasta Płocka i Galerią Mazovia z okazji „Black Friday” przygotowała niepowtarzalną promocję: w piątek 26.11.2021 w godz. 9.00 – 21.00 przejazd linią nr 19 będzie bezpłatny. To doskonała okazja aby zostawić samochód w garażu i na zakupy wybrać się autobusem. W piątek każdy za darmo będzie mógł się przekonać, że transport publiczny to wygodna, bezpieczna i ekologiczna alternatywa dla auta.

W autobusach na wybranych przystankach pasażerowie już dziś mogli usłyszeć specjalną zapowiedź informującą o akcji. Jutro dodatkowo każdy biletomat na linii nr 19 w godz. 9.00 – 21.00 będzie wyłączony i oznaczony żółto-czarną naklejką z informacją o bezpłatnym przejeździe.

Partnerem akcji jest Galeria Mazovia, która partycypuje w kosztach.

K. Kozłowski, źródło: KM Płock

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»