Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Broniewski i inni – koncerty w plenerze już w najbliższy weekend

Zapraszamy na wydarzenie – koncerty pod nazwą „Broniewski i inni”. Cztery spektakle muzyczne odbędą się w estetyce performersu w dniach 20-21 sierpnia na terenie Płocka.

W spektaklach zagrają: Sylwia Gorajek, Mieczysław Grubiak, Natalia Kawszyn, Adam Mikołajewski, Krzysztof Misiak, Dariusz Petera, Mariusz Pogonowski, Filip Pomianowski, Maja Rybicka, Magdalena Tomaszewska, Gabriel Wiciński, Piotr Wojciechowski, i goście.

Podczas koncertów będą prezentowane piosenki, które wpadają w ucho i takie, które chwytają za serce – piosenki o miłości w oparciu o poezję Broniewskiego, Szymborskiej, Leśmiana, Przerwy-Tetmajera, Tuwima, Kaczmarskiego, Gintrowskiego, Kofty, Grali i Młynarskiego. Cztery koncerty zostaną zagrane na chodniku, na ulicy, w biały dzień, bez sceny, reflektorów – tylko ponadczasowa poezja w nietuzinkowej aranżacji i brawurowym wykonaniu. W tym 8 premier muzycznych!

Zapraszamy na 4 koncerty. Wstęp wolny.

 

Sobota 20 sierpnia 2022r.

11:00 przed  Atrium Mosty

13:00 przed Galerią Handlową Mazovia

 

Niedziela 21 sierpnia 2022r. 

11:00  Na Starym Rynku w Płocku

13:00 przed płockim molo

Projekt jest dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Płocka. Organizator: Stowarzyszenie Teatr Per Se. Współorganizatorzy: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im Franciszki i Stefana Themersonów, Galeria Handlowa Mazovia, Atrium Mosty, Agencja Rewitalizacji Starówki.

Sponsorzy: Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami, Płocki Park Przemysłowo Technologiczny, Okruszek, Wodociągi Płockie, Mazovian Energy Partners, Multidruk.

K. Kozłowski

Następna aktualność
»