Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Dodatkowe kursy autobusów na cmentarze już w weekend 24-25 października

Informujemy, że już w sobotę i niedzielę 24 i 25 października 2020 r. Komunikacja Miejska uruchomi autobus specjalny 70. Linia wyjedzie na trasę między dwoma największymi płockimi cmentarzami.

  • trasa: Cmentarz Komunalny (odjazdy z pętli linii 4 i 24) – Bielska – Kobylińskiego (przez przystanek Spacerowa – przy marynarzu) – Łukasiewicza (przystanek Hermana – przy cmentarzu „starym”) – Tysiąclecia – Bielska – Cmentarz Komunalny
  • kursy co 20 minut w godzinach od 8 do 18
  • rozkład jazdy linii 70 na dni 24 i 25 października zamieszczony zostanie na stronie internetowej KM Płock oraz na przystankach (na kolorowym papierze) w dniu 23. 10.

W weekend 24 – 25 października do cmentarza komunalnego przy ul. Bielskiej bez zmian (według obowiązujących rozkładów jazdy na sobotę lub niedzielę; rozkłady dostępne on-line po kliknięciu w numer linii) kursować będą również autobusy linii 4 i 24 oraz linii podmiejskiej 111.

Jak będzie wyglądać organizacja ruchu przy cmentarzach oraz jak będą kursować autobusy w okresie Wszystkich Świętych – sprawdź tu.

K. Kozłowski, źródło: KM Płock

Poprzednia aktualność
«