Rezerwacja wizyty

Dyplom dla Płocka po raz siedemnasty

Rozpoczęła się siedemnasta edycja konkursu „Dyplom dla Płocka” na najlepsze prace magisterskie, licencjackie i inżynierskie. Mogą w nim brać udział prace przygotowane i obronione w roku akademickim 2021/2022.

Ich tematyka, jak zawsze, musi dotyczyć Płocka, zagadnień związanych z jego rozwojem gospodarczym, społecznym lub kulturalnym, czy podnoszeniem konkurencyjności miasta. Ponadto wiązać się z przyjętymi przez samorząd planami i programami. Studenci powinni proponować nowatorskie pomysły i ciekawe rozwiązania miejskich spraw.

Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie obronione w danym roku prace dyplomowe (magisterskie, inżynierskie, licencjackie) ze wszystkich typów szkół wyższych, działających w Płocku. Ich autorzy mogą studiować na studiach dziennych, zaocznych i wieczorowych.

W pierwszym etapie każda uczelnia wyłania po trzy najlepsze prace z każdej kategorii. Do 10 sierpnia 2022 roku musi je przekazać do Urzędu Miasta Płocka, gdzie zbiera się Komisja Konkursowa, oceniająca zgłoszenia. Jej członkowie wybierają laureatów nagród i wyróżnień. Pierwsza nagroda to 4 tys. zł, druga – 3 tys. zł, trzecia – 2 tys. zł, a wyróżnienie – 1 tys. zł.

Zachęcamy do udziału.

Do pobrania:

  • Regulamin konkursu „Dyplom dla Płocka” – Zarządzenie nr 2957/2021 Prezydenta Miasta Płocka z 14 grudnia 2021 roku w sprawie: ogłoszenia XVII edycji konkursu „Dyplom dla Płocka” na najlepsze prace magisterskie, inżynierskie i licencjackie w roku akademickim 2021/2022

mk

Poprzednia aktualność
«