Rezerwacja wizyty

eMOCjonalna pomoc dla rodziców i dzieci – zaproszenie na warsztaty

Niepewność jutra i strach o zdrowie zdominowały życie nas wszystkich. W czasie trwającej pandemii trudno zapanować na emocjami, zwłaszcza najmłodszym. MSCDN Wydział w Płocku oraz SIE DELTA zapraszają rodziców na warsztaty online „Spokojnie! To tylko eMOCje, czyli jak pomóc dziecku odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości”.

Niepewność jutra przeraża. Boimy się o nasze zdrowie, pracę, finanse, edukację… Nasze dzieci to czują. W dodatku dom, który dotychczas kojarzył się z odpoczynkiem, staje się miejscem pracy rodziców, miejscem nauki. Mama i tata nie mają czasu na zabawę, są zdenerwowani, smutni. Mały, dziecięcy świat stanął na głowie. Jak pomóc maluchom (i starszym dzieciom również) przetrwać ten czas?

Odpowiedzi na to pytanie udzielą podczas listopadowych warsztatów Elżbieta Lemańska i Aneta Przedlacka, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Spotkanie online odbędzie się 10 listopada w godz. 16.30-18.00.

Zgłoszenia udziału można wysyłać na adres malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl lub przez wiadomość na profilu Facebook. Specjalistki będą odpowiadały na pytania zadawane przez Rodziców na czacie.

Uwaga! Odpowiedzi na pierwsze pytania Rodziców będą się pojawiały sukcesywnie na profilu Facebook MSCDN Wydział w Płocku.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu „eMOCje w twórczości”, finansowanego ze środków Miasta Płocka.

 

Źródło: MSCDN, opr. mp

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»