Poprzednia wersja strony Plock.eu

Koncert z okazji 11 listopada on-line

Niepokonani”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Słodkiego miłego życia” i inne przeboje usłyszymy na koncercie Płockiej Orkiestry Symfonicznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku – na zdalnym koncercie.

Orkiestra zagra 11 listopada w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej o godz. 19.00. Będzie to jednak niezwykły koncert. Publiczność nie będzie mogła zasiąść na sali, koncert będzie transmitowany na żywo.

Podczas tej transmisji usłyszymy najpiękniejsze polskie piosenki z repertuaru m.in.: Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Andrzeja Zauchy, Bogusława Meca, Krystyny Prońko, Anny Jantar, Seweryna Krajewskiego, Kombi w aranżacjach Piotra Wrombla na orkiestrę symfoniczną.

Usłyszymy m.in. „Niepokonananych”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Słodkiego miłego życia” i wiele innych utworóww interpretacji wokalnej Jacka Kotlarskiego.

Na fortepianie zagra Piotr Wrombel , Zbigniew Wrombel – to kontrabas, a Krzysztof Szmańda – zagra na perkusji.

Płocką Orkiestrę Symfoniczną poprowadzi Jacek Rogala – dyrygent, kompozytor i pedagog, dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Świętokrzyskiej.

Transmisja na żywo będzie dostępna na: live.bilety24.pl.

Logowanie do transmisji na żywo będzie dostępne 11 listopada od godziny 18:40. Zacznie się ona o godzinie 19.00. Ponowna publikacja transmisji będzie dostępna od 12 listopada od godziny 10:00 do 13 listopada do godziny 23:59.

Bilety na transmisję online w cenie 10 zł do nabycia:
– w kasie biletowej POS;
– na stronie internetowej www.orkiestraplock.pl. w zakładce „Kup bilet”;
– w serwisie Bilety24.pl;
– na stronie www.live.bilety24.pl.

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»