Poprzednia wersja strony Plock.eu

Remont pływalni Jagiellonka na finiszu

Trwający od czerwca bieżącego roku remont pływalni Jagiellonka, mający na celu poprawę funkcjonowania obiektu, powoli dobiega końca.

Został już wykonany całkowity remont dachu nad częścią administracyjną obiektu. Dobiegają końca prace remontowe w łazienkach. Firmie wykonującej remont zostały do ułożenia płytki podłogowe, montaż ceramiki sanitarnej oraz kabin prysznicowych w szatni koedukacyjnej. Później zostaną wymienione elementy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego w pomieszczeniach szatni.

Prace modernizacyjne na niecce rekreacyjnej postępują zgodnie z harmonogramem. W tym tygodniu trwa montaż elementów konstrukcji niecki, w pierwszej kolejności  wykonawca wykonuje montaż ścian. Trwają również prace instalacyjne na podbaseniu. Do końca tygodnia mają być zainstalowane wszystkie elementy hydrauliki basenowej.

Nowa niecka rekreacyjna na pływalni Jagiellonka wzbogaci się o brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Prowadzone są prace demontażowe na plaży wokół niecki. Okładzina ceramiczna wokół części rekreacyjnej zostanie wymieniona na nową.

Do końca listopada mają zakończyć się prace instalacyjne, natomiast zakończenie całej inwestycji  planowane jest na 18 grudnia 2020 r.

opr. A. Boczkowska

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»