Kręcimy kilometry przez całe wakacje

Jeszcze przez pięć dni, do 30 czerwca, kręcimy kilometry w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dzień później przestawiamy się na Wykręcony Weekend i jeździmy na rowerach do końca wakacji.
Rowerowa Stolica Polski jest grą miejską dla wszystkich. Wystarczy pobrać aplikację i rejestrować przejechane kilometry dla wybranego miasta. Do walki o Puchar Rowerowej Stolicy Polski stanął także Płock.
Grę przed dwoma laty zapoczątkowała Bydgoszcz, akcja szybko stała się ogólnokrajową rywalizacją, do której w ubiegłym roku przystąpiły 44 miasta. W rywalizacji liczy się każdy kilometr, przejechany od 1 do 30 czerwca. Udział w zabawie jest bezpłatny, a dla najaktywniejszych – trzech rowerzystów i trzech rowerzystek – są nagrody. Dowiedzą się o zwycięstwie za pomocą aplikacji do 20 lipca br.
Zachęcamy, by nie kończyć na tej rywalizacji. Przed nami kolejna akcja rowerowa – Wykręcony Weekend. Stowarzyszenie Tatusiowie i odLOTTOwa jazda (program Fundacji LOTTO) proponuje aktywny wypoczynek w gronie całej rodziny i kręcenie kolejnych kilometrów. A wszystko pod hasłem: „Wykręć kilometry, a potem zabierz rodzinę na weekend”.
Aby dołączyć do akcji trzeba pobrać aplikację z fb Stowarzyszenia Tatusiowie, zarejestrować się, wybrać konkurs „OdLOTTOwa jazda”, następnie wybrać zespół, czyli Stowarzyszenie Tatusiowie. I pozostaje już tylko kręcić kilometry. Konkurs trwa do końca sierpnia. Potem pozostaje czekać na oficjalne wyniki. I na organizację wydarzenia „Wykręcony weekend” – wspólną rowerową wyprawę.
« Poszukiwany patron panter śnieżnych!
Płocczanka jedzie na mistrzostwa Europy »