Poprzednia wersja strony Plock.eu

Łatwy kontakt z ZUS

Załatwiasz sprawę w ZUS? Spotkaj się z ekspertem wybranym przez Ciebie dniu i o konkretnej godzinie.1.Zamów e-wizytę:Nie musisz wychodzić z domu, aby załatwić sprawę w ZUS.

Możesz spotkać się z pracownikiem ZUS przez internet

Podczas e-wizyty. Potrzebujesz tylko: dostęp do internetu,  komputer, tablet lub telefon z działającymi kamerką, głośnikiem i mikrofonem.Link do rezerwacji e-wizyty oraz szczegółowe informacje.

Zarezerwuj wizytę w placówce przez PUE ZUS Zaloguj się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Następnie w menu bocznym wybierz [Wizyty] > [Rezerwacja wizyty]. Wybierz miejsce spotkania. Wskaż również sprawę, którą chcesz poruszyć. Potem wybierz termin wizyty.Ważne!Gdy będziesz szedł na umówioną wizytę, weź ze sobą swój login PUE i dokument tożsamości.

Zarezerwuj wizytę w placówce przez telefon

Aby zarezerwować wizytę przez telefon, zadzwoń do najbliższego oddziału ZUS. Numery telefonu do Oddziałów ZUS znajdują się w zakładce Kontakt – zarezerwuj wizytę. Nr telefonu do Oddziału ZUS w Płocku –24-262-83-28. Podczas rozmowy podaj swoje dane (imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego) oraz sprawę, którą chcesz omówić z ekspertem ZUS. Wybierzesz również placówkę, w której ma się odbyć wizyta, oraz jej termin.Na podany podczas rezerwacji numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. W naszej placówce wpisz ten numer na ekranie urządzenia do wydawania numerków.

Ważne!Gdy będziesz szedł na umówioną wizytę, weź ze sobą swój dokument tożsamości.Nie będziesz mógł umówić się na wizytę w placówce, jeśli będzie ona zamknięta z powodu epidemii COVID-19.

K. kozłowski, źródło: ZUS