Rezerwacja wizyty

Mecz charytatywny – Reprezentacja Artystów Polskich vs. Reprezentacja Płocka „Pomóżmy Ukrainie”

Zapraszamy na mecz charytatywny piłki nożnej – Reprezentacja Artystów Polskich vs. Reprezentacja Płocka „Pomóżmy Ukrainie”. Wydarzenie odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godz. 18 w Orlen Arenie.

Płocki WOPR wspólnie z MOSiR Płock Sp. z o. o. oraz MZGM TBS Sp. z o.o., organizują mecz piłki nożnej, z którego dochód w całości zostanie przekazany dla walczącej Ukrainy. W meczu weźmie udział Reprezentacja Artystów Polskich, składająca się z najbardziej znanych i medialnych polskich aktorów, muzyków, sportowców i gwiazd show-biznesu. Po drugiej stronie stanie Reprezentacja Płocka w składzie której zobaczymy m. in. prezydentów Płocka, dyrektora Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Płocku, starostę płockiego, płockich radnych, znane  gwiazdy sportu, estrady i telewizji z Mazowsza.

Przed rozpoczęciem meczu hymn narodowy Ukrainy odśpiewa ukraińska śpiewaczka operowa, a na trybunach zasiądzie wielu Ukraińców, którzy w naszym mieście znaleźli bezpieczne schronienie przed wojną. W przerwie meczu zostanie przeprowadzona licytacja atrakcyjnych gadżetów, z której  dochód w całości zostanie przekazany na rzecz walczącej Ukrainy.

Mecz odbędzie się w piątek 22.04.2022 r. o godz. 18.00 w płockiej Orlen Arenie – wstęp będzie wolny, a przy wejściu będą kwestować wolontariusze z puszkami gdzie będzie można przekazać datek.

Na wydarzenie Mecz charytatywny – Reprezentacja Artystów Polski vs Reprezentacja Płocka „Pomóżmy Ukrainie” zapraszamy już od godz. 17. Przed meczem będzie można spróbować oryginalnych dań ukraińskich przygotowywanych przez panie z Ukrainy, a dla dzieci czekają gry i zabawy – w tym również prowadzone przez animatora.

Wszystkie środki pieniężne zebrane podczas meczu zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej – SOS UKRAINA na pomoc bezpośrednią dla osób poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie, nr zbiórki: 2022/947/OR.

#PłockPomagaYe

Ponieważ wydarzenie będzie również świetną okazją do zaprezentowana smakołyków kuchni ukraińskiej w ramach akcji #PłockPomagaYe serdecznie zapraszamy do zgłaszania się chętnych osób z Ukrainy, które chciałyby przygotować swoje potrawy na degustacje (pierogi, ciasta, barszcz itp.). Podczas imprezy będzie możliwość wystawienia stanowiska w specjalnej „strefie gastro”. Aby do niej wejść należy wpłacić datek do puszki PAH, a cały dochód również zasili akcję SOS UKRAINA nr zbiórki 2022/947/OR.  Każda z osób otrzyma swoje stanowisko, gdzie uczestnicy spotkania będą mogli skosztować przygotowanych potraw i złożyć zamówienia na kolejne dania (przyjmowanie zamówień będzie po stronie osób przygotowujących swoje potrawy).

Zapraszamy do Orlen Areny – „Pomóżmy Ukrainie”.

K. Kozłowski, źródło: WOPR Płock, MOSiR Płock