Rezerwacja wizyty

Nocna Przygoda w ZOO

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą noc pełną przygód? Już 28 czerwca 2024 roku płocki Ogród zoologiczny zaprasza wszystkie rodziny z dziećmi na wyjątkowe wydarzenie – ZOONOOOC!

Od 2013 roku impreza przyciąga miłośników przyrody z całego kraju, oferując niezwykłe przeżycia na łonie natury. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja tego wydarzenia, które nie tylko łączy ludzi, ale także zbliża ich do świata zwierząt w niecodzienny sposób. ZOONOOOC to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, odkrywać tajemnice świata zwierząt i stworzyć wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.
To, co przyciąga ludzi z całej Polski a nawet z zagranicy, to niepowtarzalna możliwość nocnego zwiedzania ZOO. Jest to jedyna okazja, aby zanurzyć się w tajemniczy świat nocnych stworzeń, obserwować ich zachowania po zmroku oraz zobaczyć, jak życie w ZOO ożywa w zupełnie nowym wymiarze. ZOONOOOC to także wyjątkowa możliwość spędzenia nocy pod gwiazdami, tuż obok dzikich zwierząt. Dla wielu dzieci nocowanie pod namiotem to pierwsza taka przygoda, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Program wydarzenia jest tak różnorodny, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie: ekscytujące pokazy zwierząt terrarystycznych, spotkania z opiekunami czy strefy animacyjne dla najmłodszych. Tego wieczory park linowy ZOOLANDIA jest czynny do późnych godzin. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o mieszkańcach ZOO i spędzić aktywnie czas z rodziną. Wybierając się na imprezę, warto zaopatrzyć się w prowiant na ognisko, które będzie się paliło do samego rana. Wieczorne śpiewy z akompaniamentem gitar przy ognisku, to kolejny nieodzowny punkt tworzący wyjątkową biwakową atmosferę.
Na scenie zaprezentowany zostanie muzyczny pokaz tańca ze światłami led i sztucznymi ogniami. Widowiskowy taniec po zmroku to coś zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Organizatorzy zaplanowali też mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Samochód BMW na weekend, kupony zakupowe do galerii, vouchery do spa i restauracji, to tylko część niespodzianek na ten wieczór. Nie może też zabraknąć ZOONOOOC-owej poczty, dzięki której każdy uczestnik będzie mógł wysłać okolicznościową pocztówkę do bliskich, dzieląc się radością z tej wyjątkowej nocy. Imprezę poprowadzi Agnieszka Kołodziejska, znana jako Kołodka z Radia – ceniona prezenterka radia ZET, dziennikarka i podróżniczka. Jest  prowadzącą program „Polacy za Granicą” w Polsat Play oraz autorką książki „Polacy na emigracji”.

ZOONOOOC, to również bardzo atrakcyjny kolejny dzień, który zaczyna się możliwością obserwowania opiekunów podczas porannego karmienia zwierząt. Osoby, którym się poszczęści i zostaną wylosowane, mogą nawet osobiście uczestniczyć w pracach porządkowych, pielęgnacyjnych oraz nakarmić wybrane zwierzęta. Goście ZOONOOOCy mogą zostać na terenie i odpoczywać w namiotach lub zwiedzać ZOO przez cały kolejny dzień. Wszystkie przygotowane atrakcje zawarte są w cenie biletów wstępu, które można kupić na stronie www.zoo.plock.pl.

Jeśli jednak nie możecie wziąć udziału w tegorocznej ZOONOOOCy, to zapiszcie sobie w kalendarzach termin na kolejną edycję, która zawsze przypada na początku wakacji.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, a Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

op. EJ, źródło: zoo Płock

Poprzednia aktualność
«