Rezerwacja wizyty

Płock za pół ceny

W kwietniowy weekend szykuje się prawdziwa gratka – siódma edycja akcji „Płock za pół ceny”. Jest połączona z otwarciem sezonu turystycznego w naszym mieście. Zapraszamy!

Ciągle mogą zgłaszać się przedsiębiorcy chcący wziąć udział w akcji. To doskonała okazja do promocji swoich usług i przedstawienia swojej oferty wielu odbiorcom, bo jest szeroko promowana m.in. w radiu w różnych miastach, na billboardach, citylightach, w social media i internecie.

Do 7 kwietnia czekamy na zgłoszenia firm i instytucji reprezentujących szeroko pojętą branżę gastronomiczną, rozrywkową, odzieżową, usługową, beauty, sportową, kulturalną, edukacyjną itp.

Warunkiem przystąpienia do „Płocka za pół ceny” jest obniżenie w dniach 21-23 kwietnia ceny wybranego produktu czy usługi o 50%. Rabat nie musi obejmować całego asortymentu, tylko wyraźnie wybrane propozycje. Należy też wypełnić niezbędne dokumenty. Wszystkie informacje znajdziecie na www.plockzapolceny.pl.

Wiemy, że będzie to wyjątkowy weekend, podczas którego wielu turystów odkryje nasze miasto. To również doskonała okazja dla mieszkańców Płocka do przetestowania nowych miejsc – restauracji czy muzeów, których wcześniej nie odwiedzali.

Zapraszamy do Płocka!

jż, mk