Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Płocki Raport Drogowy – środa 11 stycznia

Informujemy o zaplanowanych na 11 stycznia pracach drogowych:

 • NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH – naprawa ubytków w jezdni
 • DROGI NA TERENIE SZKOŁY WYŻSZEJ IM. PAWŁA WŁODKOWICA – naprawa ubytków w jezdni
 • URODZAJNA – naprawa drogi destruktem
 • ZBOŻOWA – naprawa drogi destruktem
 • PARCELE – naprawa drogi destruktem
 • KOŚCIUSZKI – przebudowa drogi
 • ŁUKASIEWICZA – przebudowa drogi na odcinku od bramy nr 2 kombinatu do tymczasowego ronda na skrzyżowaniu z drogą, prowadzącą na teren Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego
 • SPÓŁDZIELCZA – przebudowa drogi
 • CHROSTOWSKIEJ – budowa drogi
 • ŚWITALSKIEJ – budowa drogi
 • ZAWIDZKIEGO – przebudowa drogi

________________________________________________________________________________________

ul. Bielska – zmiana organizacji ruchu

Informujemy o zmianie organizacji ruchu na ul. Bielskiej na wysokości Starostwa Powiatowego (ul. Bielska 59) w zakresie wjazdu do centrum handlowego i wydzieleniu lewoskrętu do drogi obsługującej dojazd do centrum handlowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

_________________________________________________________________________

Przebudowa ul. Kościuszki

W poniedziałek 22 sierpnia rozpoczęła się przebudowa ul. Kościuszki. W pierwszym etapie prace są prowadzone na odcinku od ul Misjonarskiej do ul. Tumskiej. Więcej o inwestycji i organizacji ruchu – czytaj tu

________________________________________________________________________________

Przebudowa ul. Spółdzielczej
Trwa przebudowa ul. Spółdzielczej. Droga jest całkowicie zamknięta dla ruchu (od 21 kwietnia). Roboty potrwają do początku 2023 r. Ulica będzie w tym czasie nieprzejezdna poza dojazdem do posesji.
Prace są kompleksowe i polegają na rozdziale kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. Kolektor deszczowy powstaje na odcinku od skrzyżowania z ul. Powstańców Styczniowych do ul. Południowej (przebudowa obejmie również fragment tej ostatniej ulicy). Budowana jest również przepompownia wód deszczowych, przebudowywana jest sieć wodociągowa i energetyczna. Na koniec zainstalowane będzie nowe oświetlenie oraz ułożona zostanie nowa nawierzchnia jezdni. Wybudowana zostanie droga rowerowa.
Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do objazdów wyznaczonych czasową organizacją ruchu.

Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni, drogi rowerowej lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»