Rezerwacja wizyty

Płocki Raport Drogowy – wtorek 15 marca

Informujemy, gdzie we wtorek 15 marca planowane są bieżące naprawy dróg i chodników:

SŁOWACKIEGO – naprawa ubytków w jezdni

DROGA 181 (TRZEPOWO) – naprawa ubytków w jezdni

PSZCZELA – naprawa ubytków w jezdni

OBROŃCÓW WESTERPLATTE – naprawa ubytków w jezdni

WYSZOGRODZKA – naprawa ubytków w jezdni

WIATRAKI – naprawa ubytków w jezdni

JANA PAWŁA II – naprawa ubytków w jezdni

Uwaga! Na terenie miasta trwają prace porządkowe w pasach drogowych ulic. Na jezdni pracują ludzie oraz sprzęt – apelujemy o zachowanie ostrożności!

 

Przebudowa kanalizacji ogólnospławnej – Wzgórze Tumskie

W dniach 21.03.2022 do 30.04.2022 w ul. MOSTOWEJ I TUMSKIEJ będą prowadzone prace związanej z realizacją robót budowlanych „Przebudowa kanalizacji ogólnospławnej – Wzgórze Tumskie”, które będą powodować ograniczenia w ruchu pojazdów i pieszych.

 

 

Budowa wodociągu w al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzkiej

W ramach zadania „Budowa wodociągu DN450 przy al. Piłsudskiego i w ul. Wyszogrodzkiej w Płocku” obowiązuje czasowa organizacja ruchu w celu wykonania robót budowlanych. Wyłączony został m. in. jeden pasu ruchu w al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzkiej. Prace zaplanowano do marca 2022 r. i postępować będą etapami w kierunku ronda Wojska Polskiego.

 

Budowa ul. Raczkowizna

Ulica Raczkowizna pozostaje zamknięta dla ruchu do 15 lipca 2022 r. Trwa jej przebudowa.

W ramach inwestycji wybudujemy: jezdnię, rondo, chodnik, ścieżkę rowerową dwukierunkową, wyspy dzielące przy rondzie, kanalizację deszczową wraz z wpustami, oświetlenie uliczne z zastosowaniem energooszczędnych źródeł światła LED. Mieszkańcom zapewniono dojazd do posesji.

Z uwagi na zamknięcie ulicy Raczkowizna wyznaczono objazd: ul. Pocztową – Rydzyno – Bielino – Liszyno – ul. Piastowska lub Słupno – Liszyno – ul. Piastowska.

Więcej o inwestycji – czytaj tu


Pamiętajmy, że drogowcy na bieżąco reagują na zgłoszenia o uszkodzeniach jezdni lub chodnika. Sygnały można przekazać na telefon interwencyjny Miejskiego Zarządu Dróg (24 364 01 20 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30) albo poprzez aplikację LocalSpot, dostępną za darmo na telefony z Androidem i iOS.

K. Kozłowski