Poprzednia wersja strony Plock.eu

Pracujemy! Urząd Miasta pozostaje otwarty

Musimy dostosować się do reżimu sanitarnego, ale nie oznacza on zamknięcia Urzędu Miasta. Nadal obsługujemy naszych mieszkańców.

Wszystkie sprawy można załatwić. Pracujemy jedynie w trybie, który ma nam zagwarantować zachowanie zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Biuro Obsługi Klienta przy ul. Zduńskiej jest czynne w dni powszednie od poniedziałku do środy od godz. 8 do godz. 15.30, w czwartki od 9 do 17.30, w piątki od 9 do 15.30. Jedyna różnica – w porównaniu do czasów sprzed pandemii – jest taka, że trzeba będzie przy wejściu do Urzędu poczekać, aż będzie wolne okienko. Ponieważ w BOK może przebywać tylko tyle osób, ile jest wolnych okienek.

Wydział Ewidencji i Spraw Obywatelskich przy al. Piłsudskiego 6 obsługuje mieszkańców od w dni powszednie od godz. 8 do 18.  Pracujemy także w sobotę – od 8 do 15.

Sprawy z zakresu Referatu Komunikacji – rejestracja pojazdu, wyrobienie dowodu rejestracyjnego – można załatwić po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie pod nr telefonu (24) 364 55 55.

Sprawy z zakresu Referatu Spraw Obywatelskich (dowody osobiste, meldunki), a także sprawy z zakresu Referatu Ewidencji Działalności Gospodarczej można załatwić bezpośrednio przy stanowiskach przy al. Piłsudskiego 6 bez wcześniejszego umawiania wizyty.

opr.hw

Poprzednia aktualność
«
Następna aktualność
»