Poprzednia wersja strony Plock.eu
Rezerwacja wizyty

Rowerowa Stolica Polski – to może być Płock!

Już 1 czerwca rusza czwarta edycja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Miłośnicy dwóch kółek mogą zmierzyć się w wirtualnej, zdrowej rywalizacji za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta!

Rowerowa Stolica Polski to gra miejska adresowana do wszystkich rowerzystów bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Wystarczy pobrać aplikację i rejestrować przejechane kilometry dla wybranego przez siebie miasta, w tym Płocka, aby pomóc w zdobyciu Pucharu Rowerowej Stolicy Polski.

Zapoczątkowana przez miasto Bydgoszcz w 2019 roku akcja szybko stała się ogólnokrajową rywalizacją, do której w 2021 roku przystąpiły 53 miasta, które w sumie przejechały dystans ponad 7 milionów kilometrów!

W rywalizacji będzie liczył się każdy kilometr, przejechany od 1 do 30 czerwca. Udział w zabawie jest dla uczestników bezpłatny, a dla najaktywniejszych zostały przewidziane wyróżnienia. Trzy rowerzystki i trzech rowerzystów, którzy nakręcą w czerwcu najwięcej kilometrów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do  wzięcia udziału w akcji i sprawdzania swoich postępów. Po zakończeniu rywalizacji oraz weryfikacji wyników najlepsze osoby zostaną poinformowane o zwycięstwie za pomocą aplikacji do dnia 15 lipca 2022 roku.

Niezależnie od tego czy jeździsz na swoim rowerze czy Płockim Rowerze Miejskim włącz aplikację. Życzymy udanej zabawy!

Link do aplikacji na Androida:

https://tinyurl.com/pxpyz998

Link do aplikacji na IOS:

https://tinyurl.com/2e52zbxk

ag