Poprzednia wersja strony Plock.eu

Wędrówki po pięciolinii

Informujemy, że „Wędrówki po pięciolinii” odbywają się w wyznaczonym wcześniej terminie tj. 15 listopada 2020 (niedziela), tym razem jednak będzie to transmisja online, która zostanie wyemitowana o godzinie 11.15.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na spotkanie ze Skrzatem, Ciocią Adą i muzykami Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Podczas koncertu młodzi melomani dowiedzą się, że instrumenty, podobnie jak ludzie, mają swoje rodziny. Odpowiemy na pytania: jak odróżnić członków jednego klanu?, czy kontrabas podobny jest do fletu? a bęben do talerzy?, jak wydobywa się dźwięki z instrumentów?, co jest jego źródłem?, co decyduje o przynależności do grupy instrumentów? Posłuchamy też utworów związanych z jesienią autorstwa wybitnych kompozytorów takich jak: Vivaldi, Czajkowski, Chopin.

Bilety na transmisję online w cenie 5 zł do nabycia:

– w kasie biletowej POS

– na stronie internetowej www.orkiestraplock.pl w zakładce „Kup bilet”

– w serwisie Bilety24.pl

– na stronie www.live.bilety24.pl

Pod poniższym linkiem znajdują się wszystkie szczegóły odnośnie transmisji oraz instrukcja krok po kroku jak uzyskać dostęp: http://www.orkiestraplock.pl/repertuar/szczegolywydarzenia/365/11%7C12%7C13%7C14/pan-listopad-gra-na-basie-transmisja-online

K. Kozłowski