Rezerwacja wizyty

Zapraszamy do Książnicy Płockiej

Książnica Płocka zaprasza na trzy wydarzenia na koniec wakacji. Zapraszamy do Parku Północnego, do Zespołu Szkół nr 1 na osiedlu Międzytorze i do Chotomka.

Już w najbliższy piątek 26 sierpnia o godzinie 16 Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek, Filia biblioteczna nr 8, Filia biblioteczna nr 11 wraz z Mazowiecką Spółdzielnią Mieszkaniową zapraszają do Parku Północnego na osiedlu Podolszyce Północ, na piknik rodzinny „Wesołe lato z Basią”. W programie m.in. literackie zakładki, ekolampki ze słoików, Fotobudka z Basią, animacje ruchowe oraz gry i konkursy z grupą „Bawidełko”. W przypadku deszczu impreza odbędzie się w Galerii Handlowej „Mazovia”.

W niedzielę 28 sierpnia o godz. 15 na terenie Zespołu Szkół nr 1, ul. F. Piaska 5 startuje „Literacki piknik na zakończenie wakacji”. Wśród piknikowych atrakcji znajda się m.in. żywe maskotki z bajki „Psi Patrol”, balonowe zoo, koło fortuny. Tu także, o zabawy ruchowe zadba zespół animacji „Bawidełko”. Na piknik zapraszają Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek, Filia biblioteczna nr 7 i Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Działania realizowane w ramach projektu Płockiego Stowarzyszenia Przyjaciół Książki i Bibliotek w partnerstwie z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego: „Radośnie i z przygodą w międzynarodowym gronie”

Sfinansowano ze środków Fundacji ‘Fundusz Grantowy dla Płocka”.

We wtorek 30 sierpnia Książnica Płocka zaprasza dzieci i młodzież do Biblioteki dla Dzieci, ul. Sienkiewicza 2, na Noc przygód z Marcinem Koziołem, autorem książek dla dzieci i młodzieży, miłośnikiem przyrody, podróżnikiem. W scenerii ogrodu oraz we wnętrzach Chotomka wybierzemy się w podróż po fascynującym świecie zwierząt. Impreza odbędzie się w godz. 18.00 – 22.00. Zapisy pod nr tel. 24 262 27 69.

Zapraszamy do udziału.

K. Kozłowski, źródło: Książnica Płocka